Nový termín! Voxtet + Bee Band v DIODu

NOVÝ TERMÍN koncertu je PONDĚLÍ 22. LEDNA 2018.

Všechny zakoupené vstupenky platí, nebude-li vám vyhovovat nový termín, můžete je vrátit v DIODu vždy ve středu a pátek od 15 do 18 hod.

Koncert, ač přesunut, je aktuálně vyprodán, v případě vrácení vstupenek, vás budeme informovat o možnosti je ještě získat.

Vstupné:
— 150 Kč v předprodeji
— 190 Kč na místě
— 450 Kč rodinné vstupné 3+1 zdarma
— ZADARMO, níže najdeš, jak na to…

Voxtet je česká vokální skupina, která zpívá a cappella (bez doprovodu hudebních nástrojů) hudbu různých žánrů. Našim srdcím je ovšem nejbližší jazz a swing, který jsme na svých více než třech stovkách koncertů přinesli posluchačům v Čechách ale i dalších deseti evropských zemích.

Bee Band je jihlavská partička zaměřující se na jazz a swing z období 30. let. Vystoupila již na všerůzných místech jako např. v klubu, v blázinci, v kostele, na lodi, v galerii, ve stodole, ve vinohradu, ve sklípku, ve stanu, v hotelu, na tančírně, na koupališti, v divadle, na střeše, v trolejbusu, na valníku, v tělocvičně, na hradě atd.

Vyvrcholením koncertu budou společně provedené skladby secvičené Voxtetem a Bee Bandem speciálně pro tuto příležitost. Hudba totiž, jak pevně věříme, dokáže lidi spojovat! Přijďte se o tom přesvědčit.

www.voxtet.cz | www.bandzone.cz/beeband | www.diod.cz

Máme pro vás hned několik možností, jak přijít na koncert (skoro) zadarmo:
— Rodinné vstupné 3+1 — při koupi 3 vstupenek (450 Kč) získáte 4. vstupenku ZDARMA! Prodej na webu https://www.ticketon.cz/4863-voxtet-bee-band/38847
— “Pozvi kámoše za Kačku” — za každých 150 přátel pozvaných do této FB události máš vstupenku místo za 150 Kč zadara. Tedy za 150/300/450/600/… pozvánek získáváš 1/2/3/4/… vstupenky.

Všechny úspěšné příjemce vstupenek ZADARMO zveřejníme na Štědrý den večer 😉

REZERVACE A PŘEDPRODEJ:
— rezervace je možná na webu DIODu, vstupenky je ale nutné vyzvednout nejpozději v pátek 22. 12., po tomto termínu budou rezervace uvolněny k dalšímu prodeji
— vstupenky lze v předprodeji rovnou zakoupit přes web https://www.ticketon.cz/4863-voxtet-bee-band/38847

Partneři koncertu:
– Pivovar Ježek | www.pivovar-jihlava.cz
– Jihlavské listy | www.jihlavske-listy.cz
– Český rozhlas Vysočina | www.rozhlas.cz/vysocina

Začátek: Led 22, 2018 @ 7:00 pm
Konec: Led 22, 2018 @ 9:30pm
Facebook Událost: Přejít na FaceBooku

  • E-mail
    voxtet@voxtet.cz
  • Sledujte na
  • 31 December 2015Nejbližší Event
    in King's Theater - 120 Piunce Harry Road, London UK